Betvoy Güncel Adresi ve Cepbank Ödeme Yöntemi

Betvoy Güncel Adresi ve Cepbank Ödeme Yöntemi

Yeni açıklanan Betvoy güncel adresi ve cepbank ödeme yöntemi hakkında sizin için bir yazı hazırladık. Sayfamızı ziyaret edip, bağlantıları izleyerek hesabınıza giriş yapabilirsiniz. BTK’nın yasak koyduğu site, alan adını değiştirmiş durumda ve artık bahis meraklıları güncel adres üzerinden hesaplarına girebilirler.

Betvoy Güncel Adresi ve Cepbank Ödeme Yöntemi

Betvoy sitesinin üyelerine sunduğu yedi farklı yatırım yöntemi var. Bu yöntemlerden en çok tercih edilen de cepbank. İşlemin nasıl yapıldığını ve hangi konulara dikkat edilmesi gerektiğini anlattığımız yazımıza geçebiliriz.

Betvoy Güncel Adresi ve Cepbank Ödeme Yöntemi Nasıl Yapılır?

Banka tarafındaki adımları uygulayarak hesabınızı bu metotla güncelleyebilirsiniz.

  • Kullandığınız bankanın internet şubesine ya da mobil uygulamasına giriş yaparak vadesiz hesabınıza ulaşın. Daha sonra buradan para transferleri butonuna basabilirsiniz.
  • Her bankada işlem adı çeşitlilik gösterebilir. Cebe havale, cep telefonuna para gönder, mobil para transferi vb sekmelerden bir tanesini seçip devam ediyorsunuz.
  • Karşınıza hesaplarınız geldiğinde, birden fazla hesabınız varsa, seçim yapıp ileri butonuna tıklıyorsunuz.
  • Önünüze gelen ekranda sizden alıcı bilgileri isteniyor. Kendi cep telefonunuza gönderim yapamayacağınız için bir yakınınızın bilgilerini giriyorsunuz. Sistem sizden alıcının cep telefonu, TC kimlik numarası ve gönderim miktarınızı yazmanızı da ister

Anlattığımız verileri doğruladıktan sonra güvenlik için gelen cep şifreyi yazmalısınız. Ardından gönderiminiz tamamlanır. Bu noktadan sonra bilgileri alıcıdan alırsınız. Sitede ise olaylar şu şekilde ilerler;

Betvoy giriş adresine kullanıcı adı ve parolanız ile profilinizi açtıktan sonra hesabımdan para yatırma alanına gidin. Seçeneklerden cepbank seçimini yaptıktan sonra alıcının ismini, gönderdiğiniz paranın miktarını, alıcının cep telefonunu ve TC kimlik numarasını yazıyorsunuz.

Formda, referans kodunu alıcı kısmına verdiğiniz kişiden alıp belirtin. Bu bilgi sadece alıcıya gider ve sms olarak bilgilendirme yapılır. İşlemleri bitirdikten sonra bekleyin. Sitenin dışarıda görev yapan ekipleri ATM’den sizin verdiğiniz alıcı bilgileri ile parayı çekecektir.

Aşağı yukarı 10 dakika içinde hesabınız güncellenir ve bakiyenizi sitenin herhangi bir alanında kullanabilir duruma gelirsiniz. Bu yöntemle yatırım yaptıktan sonra isterseniz sitenin % 20 yatırım bonusu fırsatından da faydalanabilirsiniz.

Betvoy Yeni Giriş Adresi: Hemen Buraya Tıklayabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir