Betvoy Güncel Adresi Üzerinden Sürdürülen Faaliyetler

Betvoy Güncel Adresi Üzerinden Sürdürülen Faaliyetler

Betvoy güncel adresi değişti. Siteye pratik bir şekilde giriş yapmak için bizi ziyaret edebilirsiniz. Domain yeniledikten sonra üyelerine aynı içerik havuzuyla seslenen platform, verilerin korunması konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşatmadı.

Betvoy Güncel Adresi Üzerinden Sürdürülen Faaliyetler

Platformun mevcut üyeleri kullandıkları kullanıcı adı ve şifrelerini yazarak sistemde oturum açabiliyorlar. Şifresini unutanlar canlı destek servisi ile bağlantı kurarak mail adreslerine sıfırlama linki talep edebilirler.

Betvoy Güncel Adresi Üzerinden Sürdürülen Faaliyetler ve Üyelik İşlemleri

Betvoy sitesine üye olmak için öncelikle reşit olunması gerektiğini belirtelim. Bir diğer önemli koşul ise yaşadığınız yerin site tarafından kabul görmesi. Şöyle ki; bazı ülkelerde ikamet eden bireylerin sitede yer almasına izin verilmiyor. Ancak merak etmenize gerek yok Türkiye bu ülkelerden değil. VPN kullanıyorsanız, siteye girip bu konuyla ilgili yazılanlara bakabilirsiniz. Sizin faydanıza olur.

  • Sitenin üyelik formunu ana sayfadan bulabilirsiniz. “Kayıt Ol” yazan butona tıkladığınızda ekranda formu görüyorsunuz.
  • Kullanıcı adınızı belirlerken sizden önce başka bir üyenin seçtiği takma bir ad seçerseniz ekranda uyarı veriyor ve değiştirmeniz isteniyor.
  • Parolanız 6 ve daha fazla rakamdan oluşturuyorsunuz. Üst karakter sınırı 12. Ayrıca harf ve noktalama işareti de kullanabilirsiniz.
  • Cep telefonu ve mail adresi bilgileriniz çok önemli. Mutlaka kullandığınız veriler yazmanız lazım ki sorun yaşamayasınız.

Bir diğer dikkat etmeniz gerek husus da, iki adınız varsa. Eğer kimliğinizde iki isim varsa bunu formda belirtmelisiniz. Bu durumu atlarsanız ilerde çekim yaparken sıkıntı yaşayabilirsiniz. Çünkü bankaya verdiğiniz bilgilerde kimlik verileri esas alınır.

Profil Doğrulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Forma bilgilerinizin tamamını yazdıktan sonra başvurunuz kabul edilir. Sonrasında sizden hesabı doğrulamanız istenir. Bu doğrulama e posta yoluyla yapılmakta. Bu sayede gerçekten aktif bir mail kullanıp kullanmadığınız da ölçülmüş oluyor.

Siz bu işlemleri yaparken sistemden bir ileti alıyorsunuz. Buna tıklayarak tekrar siteye giriş yapmanız lazım. Başarılı bir şekilde siteye ulaşırsanız profiliniz doğrulanır. Aktivasyon adı da verilen bu işlem sonrasında sitede yer alan oyunların herhangi birine katılım hakkı elde etmiş oluyorsunuz. Para yatırdıktan sonra keyfini çıkarabilirsiniz.

Betvoy Giriş Adresi: Hemen Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir